سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ یکی از سرمایه گذاری های پرسود و مطمئن در تهران می باشد. تمام افرادی که میزانی سرمایه در دست دارند و مایل هستند که آن را در منطقه ای سرمایه گذاری کنند، قطعا مناطقی را انتخاب می‌کنند که از بازگشت سود آن مطمئن باشند.

استان تهران به دلیل اینکه پایتخت بوده و امکان رشد و ترقی از جنبه های تدریس و کار در آن زاید است، جز گزینه های خوب برای سرمایه گذاری می باشد.با این حال مناطق مختلف در این استان شلوغ دارای شرایط متفاوتی است.

سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران و دریاچه چیتگر، جز مواردی است که حاشیه سود خوبی دارد و بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال موقعیت هایی در این بخش هستند.در این مقاله از ملک برتر ۲۲ قصد داریم تا دلایل سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران را به همراه مزیت های آن عنوان کنیم.

منطقه ۲۲ تهران کجاست؟

منطقه ۲۲ در شمال غرب تهران، از مناطق تازه تاسیس این شهر به شمار می رود که با مساحتی حدود ۶۲۰۰ هکتار از حیث مساحت، بزرگترین منطقه تهران می باشد. این منطقه از شمال تا دامنه های رشته کوه البرز، از جنوب تا آزادراه تهران کرج، از شرق تا منطقه ۵ شهرداری تهران و از غرب تا اراضی وردآورد گسترده شده است.

منطقه ۲۲ به دلیل داشتن بالاترین سرانه فضای سبز در شهر تهران و همچنین قرارگیری در مسیر بادهای غرب به شرق، از هوای پاک تری نسبت به دیگر مناطق تهران برخوردار است. قدمت پایین منطقه، وسعت بالا و طرح های توسعه ای در نظر گرفته شده برای آن، سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران را جذاب و پربازده ساخته است.

چرا در منطقه ۲۲ تهران سرمایه گذاری کنیم؟

سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران در حوزه مسکن و املاک را می توان یک فعالیت اقتصادی پرسود و کم ریسک عنوان کرد. کارشناسان بخش مسکن بر این باورند که آینده منطقه ۲۲ تهران درخشان بوده و این منطقه از رشد و سودآوری بالاتری نسبت به سایر مناطق تهران برخوردار خواهد بود. این منطقه به دلیل وسعت زیاد و دسترسی آسان به ۳ بزرگراه اصلی تهران (بزرگراه شهید خرازی، بزرگراه شهید همدانی و آزادراه تهران کرج) و نداشتن بار ترافیکی، از موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی برای ساخت پروژه های عمرانی برخوردار می باشد.

همچنین منطقه ۲۲ تهران به جهت برخورداری از بالاترین استاندارد شهری، شمایل کاملا مدرن و همچنین داشتن طرح تفضیلی که دورنمای مناسبی از این منطقه را ارائه می دهد، یکی از مناطق جذاب تهران برای خرید ملک و سکونت شهروندان تهرانی محسوب می شود و به دلیل تعداد زیاد پروژه های ساخته شده و در حال ساخت، امکان سرمایه گذاری با بودجه های متفاوت در این منطقه فراهم می باشد. همچنین وجود پروژه های تفریحی و گردشگری بین المللی فراوان در منطقه ۲۲، این منطقه را به بهشت سرمایه گذاری تبدیل کرده است.

امکانات و ویژگی های منطقه ۲۲ چیست؟

سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ به دلیل وجود جاذبه های گردشگری فراوان و پروژه های منحصر به فرد در این منطقه، برای علاقه مندان به این حوزه از جذابیت بالایی برخوردار است. منطقه ۲۲ که به دسترسی مناسب، هوای پاک، داشتن شهرک های مسکونی نوساز و آسمان خراش های لوکس و مدرن شهرت دارد، از جاذبه های طبیعی فراوانی نظیر پارک های جنگلی چیتگر، لتمان کن، خرگوش دره و وردآور نیز بهره مند می باشد که سکونت در این منطقه را جذاب تر کرده اند.

علاوه بر این، باغ ملی گیاهشناسی، دریاچه مصنوعی شهدای خلیج فارس و آبشار تهران نیز بر زیبایی این منطقه افزوده اند. همچنین در این منطقه مراکز خرید متعددی وجود دارد که از میان آن ها می توان به مرکز خرید باملند، تهران مال و رزمال اشاره کرد. مرکز تفریحی، اقامتی، ورزشی و فرهنگی ایران مال نیز همچون نگینی در این منطقه می درخشد.

سرمایه گذاری در منطقه 22

دلایل سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران

در حال حاضر سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران و دریاچه چیتگر بسیار رونق دارد و به همین دلیل جز محیط هایی است که عموما ساختمان ها همگی تازه ساز و جدید می باشد و با رشد ساخت و ساز، شرایط خوبی برای شما ایجاد می شود که در مدت کوتاه آبادانی در منطقه زیاد شده و به نسبت مبلغ تمام شده، بتوانید ساختمان های خود را با قیمت و سود بیشتر به فروش برسانید.

در منطقه ۲۲ زمین های متعدد و شرایط خوبی را دارا است که در حال شکوفایی می باشد. با کمی جستجو در منطقه ۲۲ می توان مشاهده نمود که در حال حاضر پروژه های عظیمی در حال ساخت و اجرا هستند. بهره برداری از هر کدام آن ها می‌تواند سطح محیط را به صورت تصاعدی افزایش دهد. در حال حاضر پروژه ایران مال که بزرگترین پروژه خاورمیانه نیز نامیده می شود در این منطقه در حال اجرا می باشد. از طرف دیگر بزرگترین شهربازی خاورمیانه بنام شهربازی هزار و یک شهر نیز در آینده نزدیک در منطقه ۲۲ راه اندازی خواهد شد.

دانستنی های سرمایه گذاری در منطقه ۲۲

سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ از دید بسیاری از صاحب نظران یک سرمایه گذاری مطمئن و آینده دار است.منطقه ۲۲ جز مناطقی است که به پیرو از دستور گسترش شهر تهران، مورد ساخت و ساز و بهره برداری قراری گرفت ؛ در همین راستا تلاش شد تا تمام امکانات رفاهی و آسایشی به سرعت وارد منطقه شود. شبکه و زیرساخت منطقه ۲۲ جدید بوده و از همین رو می تواند جای امیدواری داشته باشد که با مشکلات همیشگی استهلاک زیرساخت روبرو نخواهید بود.

⭐[بیشتر بخوانید]⭐  صفر تا صد پیش فروش آپارتمان + قرارداد پیش فروش ملک (100%مهم)

امید به زندگی و سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران و دریاچه چیتگر بسیار زیاد است زیرا در این منطقه در حدود ۱۲۰۰ هکتار برای فضاهای سبز، حدود ۱۲۰۰ هکتار برای مسکن، حدود ۳۲۰ هکتار برای موارد ورزشی، حدود ۲۰۰ هکتار برای محیط های آموزشی اختصاص داده شده است.

امکانات رفاهی و دسترسی به منطقه ۲۲ و دریاچه چیتگر تهران

این منطق رو به رشد هم اکنون دارای پروژه های در حال ساخت و یا ساخته شده بسیاری است که

در زیر برخی از این موارد درج شده اند:

 • پروژه بوستان جوانمرد
 • پروژه بوستان خرگوش دره
 • پروژه بوستان لتمال کن
 • پروژه تجاری رزمال
 • پروژه پارک آبشار تهران
 • راه اندازی موزه گیاه شناسی
 • راه اندازی پروژه آرتمیس
 • پروژه شهربازی هزار و یک شب از جمله بزرگ ترین شهربازی ها در غرب آسیا خواهد بود
 • پروژه مرکز خرید ایران مال که این مورد نیز در نوع خود در خاورمیانه بی نظیر است
 • پروژه مرکز درمانی پروفسور سمیعی که در زمینه مغز و اعصاب کار خواهد کرد

این منطقه مسکونی دارای راه های ارتباطی مختلفی است که عبور و مرور را برای ساکنین آن آسان کرده است از جمله:

راه های دسترسی منطقه ۲۲ در زیر درج شده است:

 • دسترسی از طریق بزرگراه تهران – کرج
 • دسترسی از طریق بزرگراه آزادگان
 • دسترسی از طریق اتوبان فتح
 • دسترسی از طریق اتوبان شهید خرازی که در امتداد اتوبان همت است
 • دسترسی از طریق اتوبان شهید همدانی که در امتداد اتوبان حکیم می باشد
 • بزرگراه تهران – شمال نیز در صورت راه اندازی به این منطقه دسترسی مستقیم خواهد داشت.

البته برای دسترسی به منطقه ۲۲ می توان از متروی چیتگر، متروی ایران خودرو و متروی ورزشگاه آزادی نیز استفاده نمود. با توضیحاتی که در بالا عنوان شد و راه های ارتباطی که عنوان گردید به نظر می رسد سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ می تواند جز سرمایه گذاری پرسود و خوب در تهران باشد.

مزایای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران و دریاچه چیتگر

منطقه ۲۲ و حوالی دریاچه چیتگر دارای سابقه طولانی در عرصه ساخت و ساز نمی باشد اما در مدت زمان کوتاهی توانسته گواهینامه های فراوانی دریافت کند که بعضی از آن ها در زیر لیست شده اند:

 • گواهی نامه مخصوص سیستم رضایت مشتری
 • گواهی نامه مخصوص مدیریت محیط زیست
 • گواهی نامه مخصوص مدیریت ایمنی
 • گواهی نامه مخصوص ساخت و ساز
 • گواهی نامه مخصوص کنترل کیفیت ساخت
 • نشان افتخار برج سازان
 • نشان افتخار مدیران جهادی

با توجه به توضیحات بالا متوجه خواهیم شد که نوع ساخت و ساز و کیفیت منطقه، در حدی بوده است که در مدت زمان کوتاه توانسته به افتخارات مذکور نائل شود.

سرمایه گذاری در منطقه بیست و دو یک سرمایه گذاری خوش آینده است. بسیاری از افراد که در زمینه مسکن فعالیت می کنند، این منطقه در شمال غرب تهران را جر مناطق خوب در آینده می دانند که بسیاری از برج نشینان را به سمت خود جلب می نمایند. با توجه به تورم موجود و تغییرات اقتصادی این منطقه نیز به تازگی دچار افزایش قیمت شده است که البته باز به نسبت سایر مناطق، دارای قیمت منصفانه تری خواهد بود.


جهت دریافت اطلاعات دقیق کافیست با ما تماس بگیرید.

۰۹۳۳۴۱۲۶۰۰۱ امین حسین باقری

همچنین میتوانید در واتس اپ هم باما در ارتباط باشید.

املاک منطقه 22


پروژه های منطقه 22

ویژگی های سرمایه گذاری در منطقه ۲۲

برای سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران و دریاچه چیتگر لازم است تا با ویژگی های منحصر بفرد این منطقه آشنا شد. از لحاظ آب و هوایی باید در نظر داشت که این منطقه دارای آب و هوای مطلوبی است زیرا کانال هوایی تهران از این منطقه عبور می‌کند. لذا اگر جز افرادی می باشید که به دلیل شرایط زندگی نمی‌توانید از تهران خارج شوید و شرایط آب و هوای تهران نیز برای شما مناسب نیست، پیشنهاد می شود که این منطقه را برای زندگی انتخاب کنید.

یکی از دلایل اصلی سرمایه گذاری در منطقه ۲۲، وجود دریاچه چیتگر و یا دریاچه شهدای خلیج فارس است. این دریاچه جز اولین طرح هایی بود که در منطقه ۲۲ اجرایی گردید و امروزه یک اکوسیستم قوی و البته زیبا را در زمان کوچ پرندگان به نمایش می گذارد. از طرف دیگر اتوبان تهران – شمال طبق وعده مسئولین در آینده نزدیک افتتاح خواهد شد و زیبایی خاصی را به این محیط می بخشد. و از طرف دیگر امکان مسافرت آسان را به شما کشور فراهم می‌آورد.

اخیرا مشاهده شده است که سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ بسیار رونق گرفته و میزان نقدینگی در این منطقه افزایش داشته است. بعضی از واحد های پیش فروش شده در ان منطقه دارای سود ۵۰ تا ۷۰ درصدی هستند اما با این حال افراد رغبت چندانی برای فروش ندارند.

سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران و دریاچه چیتگر از چه طریقی ممکن می باشد؟

از ابتدای آغاز طرح های عمرانی در این منطقه تهران واژه پیش فروش با آن همراه بوده است. هم اکنون نیز می‌توان بسیاری از واحد های خوب با موقعیت جغرافیایی مناسب را در این منطقه به صورت پیش فروش تهیه کرد. به صورت کلی پیش فروش منطقه ۲۲ و دریاچه چیتگر به دو صورت انجام می شود:

 • پیش فروش از طریق تعاونی ها
 • پیش فروش شخصی ساز
⭐[بیشتر بخوانید]⭐  سوالات متداول پیش خرید آپارتمان که باید بدانید !!! + نکات مهم

به صورت کلی در این منطقه برخی از تعاونی های دولتی اقدام به ساخت و ساز نموده اند که از معروف ترین آن ها میتوان به ارتش، سپاه، وزارت دفاع و برخی از بانک ها اشاره نمود. تعاونی های دولتی دارای ضوابط مخصوص به خود هستند. پیشرفت این پروژه های به تامین بودجه مالی توسط اعضا وابسته است. در مقابل تعاونی هیچ تضمینی از اعضا بابت بازپرداخت دریافت نمیکند اما برای ارائه واحد ها به صورت روز شمار، خوش حسابی و … دقت می‌کند.

در این نوع طرح ها هر شخصی که واریز اقساط را در زمان مقرر انجام دهد، به او امتیاز مثبت ارائه می‌شود که جمع امتیازهای وی در نهایت منجر به اولویت بیشتر او خواهد شد.

نکات سرمایه گذاری در منطقه ۲۲

در مقابل تعاونی های دولتی، تعاونی خصوصی وجود دارد. این تعاونی ها پس از اینکه تعداد اعضای مد نظر خود را جلب نمودند، از آن ها ضمانت در پرداخت دریافت میکنند. همین امر موجب می‌شود تا پرداخت ها در زمان صحیح انجام شود و ساخت و ساز با سرعت بیشتری انجام گردد.

در بین این تعاونی ها نام تعاونی هایی همچون مسکن سازان کاشانه، سپاه شهر و … به چشم میخورد. در عملکرد این تعاونی ها اگر اعضا نتوانند قسطشان را در زمان مقرر پرداخت نمایند، پس از چند بار اخطار، نام آن ها به صورت کامل خط میخورد.

پاسخ به برخی از سوال ها در خصوص سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران

پس از آنکه افراد جوانب کار را سنجیدند و تصمیم بر سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران گرفتند با سوالات متفاوتی روبرو هستند که در ادامه به برخی از آنها پرداخته می شود:

میزان سود حاصل شده از سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ و دریاچه چیتگر به چه میزان است؟

در پاسخگویی به این سوال باید بیان داشت که چندین مورد با هم دخیل هستند. به طور مثال میزان سرمایه ای که وارد نموده اید و میزان مدت زمانیکه پول شما در منطقه وجود داشته است، دو عامل تاثیرگذار مهم هستند.طبیعتا سرمایه بیشتر در مدت زمان بیشتر می‌تواند سود بیشتری را به وجود آورد. هر اندازه پروژه شما با سرعت بیشتر و در مدت زمان کوتاه تری تکمیل گردد، سود حاصل شده شما چندین برابر خواهد بود.

حداقل میزان سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران و دریاچه چیتگر چه میزان است ؟ آیا این سرمایه گذاری مطمئن است؟

با توجه به شرایط اقتصادی و تلاطم های که در بازار سرمایه وجود دارد، سرمایه گذاری بر روی زمین و ملک جز سرمایه گذاری های مطمئن به حساب می آیند.تعاونی هایی که در این منطقه در حال فعالیت هستند، جز سرمایه گذاری های با سابقه می باشند و همگی خوش حساب هستند لذا شما با حداقل سرمایه ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان به راحتی در منطقه ۲۲ و دریاچه چیتگر میتوانید سود بسیاری نمایید.

سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران از چه طریقی ممکن می باشد؟

برای سرمایه گذاری در منطقه چیتگر در گام اول لازم است تا پروژه های در حال اجرا را شناسایی نموده و آینده و چشم انداز آن ها را بررسی کنید. سپس با شناسایی تعاونی و مسئول ساخت پروژه در خصوص خوش حساب بودن و سوابق کاری آن ها جستجو نمایید. در صورتیکه شرایط آنان مورد قبول شما بود، می‌توانید عضو شده و اقدام به سرمایه گذاری کنید. در نظر داشته باشید که مدت زمان سرمایه گذاری در میزان سود شما اهمیت بسیار دارد.

کدام پروژه ها هم اکنون امکان سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ دارند؟

سرمایه گذاری در منطقه بیست و دو تهران در پروژه های مختلفی ممکن می باشد. از جمله پروژه ها می توان به مراکز خرید طوبی، مال مون، پروژه رومنس حکیم ، پارک شهر قصه، پروژه یاران ، پروژه المپیا سنتر ، هتل ایران مال، منازل و برج های مسکونی مختلف اشاره نمود.


جهت دریافت اطلاعات دقیق کافیست با ما تماس بگیرید.

۰۹۳۳۴۱۲۶۰۰۱ امین حسین باقری

همچنین میتوانید در واتس اپ هم باما در ارتباط باشید.

املاک منطقه 22


جمع بندی در مورد سرمایه گذاری در منطقه ۲۲

سرمایه گذاری در منطقه ۲۲ تهران و دریاچه چیتگر یکی از از سرمایه گذاری های پر سود و البته مطمئن می باشد که علاوه بر سود رسانی به اعضای شریک در این پروژه باعث می شود تا نقدینگی افراد برای آبادانی کشور مورد استفاده قرار گیرد. همین مورد موجب می شود تا چرخ اقتصاد بچرخد و وضعیت نوسانات کمی بهبود یابد. باید در نظر داشت که تمام پروژه ها در این منطقه چه به صورت خصوصی و چه به صورت دولتی در دراز مدت می توانند سودی چند برابر مبلغ سرمایه اولیه نصیب سرمایه گذاران نمایند اما این مورد به زمان و میزان سرمایه بالایی نیاز دارد.

چشم انداز های طبیعی و مصنوعی که در آینده در این منطقه ساخته می‌شود نه تنها در ایران بلکه در خاورمیانه نیز بی همتا خواهد بود لذا پیش بینی می‌شود که منطقه ۲۲ بتواند در آینده نزدیک میزان توریست های داخلی و خارجی فراوانی باشد. از همین جهت سود ارزی که وارد منطقه می شود ارزش گزافی برای سرمایه گذاران خواهد داشت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *